Konferencia pre ženy s Adelou Banášovou

| Pozvánky | 10. 10. 2016

Obľúbená konferencia pre najnežnejšie pohlavie putuje z Bratislavy do Košíc. Je určená ženám, ktoré chcú nájsť a posilniť svoju kreativitu, či porozumieť sebe samým. Okrem zaujímavých hostí im bude 6. novembra robiť spoločnosť aj ambasádorka projektu Adela Banášová.

Investujte do svojho rozvoja
Konferencia Umenie byť ženou chce dámam ponúknuť príležitosť investovať do svojho rozvoja. Pomôžu im k tomu výnimočné osobnosti, profesionálni lektori a prednášajúci zo Slovenska i zahraničia. „Prinášame odpovede na otázky, o ktorých sa najčastejšie rozprávame iba medzi sebou“ prezrádzajú organizátorky Marcela Reisz a Alexandra Pevalová.

Aktívna žena 21. storočia
Pre účastníčky sú pripravené rôzne prednášky. Svoje názory odprezentuje špecialistka na zdravú výživu Margita Slimáková aj motivačný tréner Aleš Klíma. Prednášať bude aj Jaroslav Dušek, držiteľ ocenenia Český lev. Ľubo Tomko, zakladateľ občianskeho združenia Krúžky v škole, prezradí, čo je „flow“. Tajomný svet mužov priblížia Katarína Runa a Diana Fabianová. Moderátorka Adela Banášová sa bude v Košiciach zhovárať so svojimi hosťami v rámci večernej tolkšou.

plna-16630_ubz_kosice_emma-page-001

Životospráva, diastáza aj vyhladenie vrások
Dávku inšpirácie si ženy odnesú aj z pripravovaných workshopov. Janka Chytráčková prezradí recept na to, ako sa stať vlastnou značkou. Majka Stanková porozpráva o téme Nič pozoruhodnejšie ako dieťa nestvoríš. Aká by mala byť vylepšená životospráva aktívnej ženy 21. storočia, povie Dušan Plichta. Témou Moniky Šrenkelovej bude diastáza. Vrásky na tvári si vyhladia s Ivetou Štecovou a jej tvárovou gymnastikou. Svoje príspevky odprezentujú aj Mária Tóthová Simčáková, Ľubo Tomko či Katie De Chimp.

Pravidelne aktualizované informácie o presnom harmonograme konferencie môžete sledovať na www.umeniebytzenou.sk/kosice alebo na Facebooku. Vstupenky kúpite na webe podujatia v sekcii eshop.

Lucia Korečková

 


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Konferencia pre ženy s Adelou Banášovou

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems