Revival Fest 2016 plný rocku

| K13 a VÝMENNÍKY | 29. 8. 2016

AC/DC, Lucie + Wanastovi Vjecy, Kabát, Bon Jovi, Iron Maiden, Green Day. Revival Fest 2016 odštartuje 10. septembra o 18:00 v košickom amfiteátri. Nalaďte si bubienky, nachystajte hlasivky a spievajte piesne svojich idolov. 

A3_REVIVALfest-page-001

Hlasy takmer ako originál
Jedno pódium, rádiové hity, rockové balady, tvrdý hard rock, punk rock a ohňová šou. Aj o tom bude očakávaný 3. ročník Revival Festu. Zahrá na ňom šesť kapiel, ktorých prejav je takmer na nerozoznanie od svetových špičiek hudobnej scény. ,,Na našom feste sa každý rok vytvára magická atmosféra plná skvelej rockovej revivalovej hudby, a ak zavriete oči, akoby ste boli na koncerte obľúbeného interpreta. Práve toto je veľkým lákadlom,“ hovorí Libuša Říhová z K13 a s úsmevom dodáva: „Minulý rok prišlo okolo 2 tisíc ľudí, čiže festival má spomedzi našich koncertov organizovaných v amfiteátri asi najviac fanúšikov. V Košiciach sa totiž nič podobné nekoná, snáď koncert jednej revivalovej kapely, ale nie toľkých naraz na jednom pódiu.“

Domáci aj zahraniční umelci
Hudobných gurmánov čakajú skupiny Bon Jovi revival, GeROCK – Kabát revival, Lucie + Wanastovi Vjecy revival, The Minority – Green Day revival a MTB – Iron Maiden revival. Hity ako Higway to Hell, Thunderstruck či T.N.T rozoskáču skalných fanúšikov austrálskej legendy v podaní slovenskej formácie AC/DC revival. Košický Jon Bon Jovi alias Rado má identické zafarbenie hlasu a podobu ako svetoznámy spevák. Poznáte ho aj z hokejovej hymny Nech bože dá. Slovenský GeROCK – Kabát revival sa okrem vlastnej tvorby sústreďuje na piesne skupiny Kabát. Malá dáma, V pekle sudy válej, Dole v dole, Corrida a Žízeň vyburcujú hlasivky publika. Lucie + Wanastovi Vjecy revival odohrajú koncert s talentovanou speváčkou, kde sa mužský hlas speváka Henricha mieša so ženským, a to bude príjemné osvieženie oproti mužskému originálu. Bratislavské trio The Minority – Green Day revival je alfou a omegou pre poslucháčov americkej punk rockovej kapely. Hosťujúci spevák medzinárodného zoskupenia MTB – Iron Maiden revival pochádza z Budapešti, aby potešil priaznivcov heavy metalu na Slovensku. Návštevníkov festivalu naladí aj pyrotechnická a ohňová šou.

Vstupenky na Revival Fest 2016 zoženiete v predpredaji za 5 € a v deň koncertu za 7 €. Kúpite ich v Kulturparku na Kukučínovej 2 v Informačnom centre DELTA alebo online na www.system.cinemaware.sk.

Lucia Nižníková


Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Revival Fest 2016 plný rocku

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems