Objavte „festival rodičovstva“

| Pozvánky | 18. 4. 2016

Podujatie Rastieme s deťmi je festival kontaktného rodičovstva a rešpektujúcej výchovy detí určený nielen pre tehotné ženy a rodičov. V košickom materskom centre Delfínik sa uskutoční 23. apríla.

Prednášky o zdravom nosení bábätiek v šatke či nosiči, masážach dojčiat a vhodnom obúvaní povedú lektori zo Slovenska a Čiech. Kontaktné rodičovstvo komplexne zhrnie Lucie Harnošová z Brna. Hlavným hosťom festivalu je riaditeľ prvej demokratickej školy v Banskej Bystrici Aleš Štesko. Škola sa riadi myšlienkou, že deti dokážu riešiť svoje problémy so zdravým sebavedomím samy, hoci možno inak, ako to od nich očakávajú dospelí. Po prednáške Skutočné problémy problémových i poslušných detí nasleduje blok intuitívnych hier pre všetkých návštevníkov. Paralelne s aktivitami pre dospelých bude deťom k dispozícii herňa, kreatívne dielne, hudobný workshop, skákací hrad, trampolína, maľovanie na tvár a detský kútik.

obrázok RSD

Lístky na festival sú dostupné na webovej stránke www.lele.sk/rastiemesdetmi a v obchode Brána k deťom na Bočnej 6 v Košiciach. Predpredaj zoženiete za 5 €, vstupné na mieste bude za 7 €. Detská a mládež do 18 rokov zadarmo.

Redakcia


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Objavte „festival rodičovstva“

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems