Orientálny február, marec v Afrike

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 8. 2. 2016

Jana Polak berie deti do zahraničia. Celý február sa budú túlať po Oriente a v marci zamieria až do Afriky. Pasy ani očkovania netreba, cestovateľom stačia šikovné ruky a kreatívne hlavy. Hor sa za zážitkami na Fashion KidLab! Workshopy prevedú deti cudzokrajnou módou každý utorok a štvrtok od 16:30 do 18:00 v Kasárňach/Kulturparku, budova Bravo. Orientálne a africké inšpirácie dajú vzniknúť doplnkom i oblečeniu. Viac sa dozviete na facebook.com/FashionKidLab.

1 - Pri Jane Polak sa navrhuje, šije, vyšíva aj kreslí. Vzniknuté diela budú potom súčasťou veľkej výstavy alebo módnej šou. - kópia

Pri Jane Polak sa navrhuje, šije, vyšíva aj kreslí. Vzniknuté diela budú potom súčasťou veľkej výstavy alebo módnej šou.

2 - Petra (vľavo) učí deti na Visual KidLabe novým výtvarným technikám. Naposledy skúšali experimentálnu grafiku, teraz ich čaká súčasná kresba. - kópia

Petra (vľavo) učí deti na Visual KidLabe novým výtvarným technikám. Naposledy skúšali experimentálnu grafiku, teraz ich čaká súčasná kresba.

P.S: Pozývame aj na ďalšie dielne. Visual KidLab Petry Houskovej priučí deti každý pondelok od 16:30 do 18:00 súčasnej kresbe. Témou Music KidLabov budú Rytmy okolo nás. Na hudobníkov sa teší Róbert Egreši každú stredu od 16:30 do 18:00.

Veronika Samková
Foto: archív KidLabov

 

 

 

 


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Orientálny február, marec v Afrike

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems