Do Košíc sa chystá prvý protikorupčný festival. O čo tam pôjde?

| Pozvánky | 8. 2. 2016

Nadácia Zastavme korupciu organizuje multižánrový festival PUCUNG. Pripravte sa na diskusie známych osobností a koncerty popredných kapiel. Trnka, Handzuš, Nicholson, Havran, Hríb či Para a Korben Dallas v Tabačke Kulturfabrik v sobotu 20. februára.

Korupcia je Slovensku blízka, ale utápať sa v skepse nikomu nepomôže. Protikorupčný festival Pucung má na vec svojské riešenie. Našu spoločnosť treba poriadne prečistiť a konštruktívne skritizovať, a to debatami bez cenzúry a poriadnou dávkou oslobodzujúcej muziky. Diskutovať v tematických blokoch budú spoluzakladateľ Nadácie Miroslav Trnka, publicista Marián Leško, autor knihy Gorila Tom Nicholson, teológ a publicista Michal Havran, líder protestujúcich hokejistov Michal Handzuš, riaditeľka Aliancie Fair-play Zuzana Wienk a ďalší. O tom, kde sa kradne viac, pokecajú bratislavskí a košickí novinári Štefan Hríb, Konštantín Čikovský a Dušan Karolyi.

Odľahčenie má na starosti stand-up comedy Sama Trnku a Mateja Adámyho a hudobný program odštartujú sestry z projektu Genius Locci. Headlinermi sú obľúbení Korben Dallas či Para a v noci sa o afterku postarajú hudobník Stroon a Malalata. Program doplní workshop a premietanie filmu. Všetko sa to začína o 15:00 a aktuálny harmonogram nájdete na www.pucung.sk. Výťažok zo symbolického vstupného 5 eur v predpredaji a 8 eur na mieste bude transparentne použitý na podporu oznamovateľov korupcie.

Lucia Radzová

PUCUNG obr

 


Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Do Košíc sa chystá prvý protikorupčný festival. O čo tam pôjde?

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems