Dance Fashion show v Tabačke

| Napísali ste nám | 12. 2. 2016

Tanečná skupina Uno Star Dance Studio, ktorá na scéne pôsobí už sedemnásty rok, pripravila 7. a 8. februára Fashion Show pre širokú verejnosť.

Prvý deň programu sa niesol v znamení tých najmenších. Predviedli pestrofarebné kostýmy a svoje tanečné schopnosti, ktoré za tento polrok nadobudli. Druhý deň patril hlavným tanečným zložkám UNOSTAR. Parket sa na malú chvíľu premenil na prehliadkové mólo a tanečníčky predviedli kolekciu spoločenských šiat zo salónu TINA KREATIV. Večer obohatila svojim vystúpením aj vzdušná akrobatka ARIADNA a nechýbali ani profesionálne výkony  tanečníkov.Samozrejme, organizátori podujatia  mysleli v tejto šou aj na tých najmenších divákov a pripravili si pre nich rozprávku Mrázik v modernej podobe plnej tanca a vtipných momentov.

12722432_1284137194935514_566191342_o

Na akých akciách môžeme tanečníkov v najbližších týždňoch vidieť, sme sa opýtali vedúcej tanečnej skupiny UNOSTAR DS Ing. Andrei Hybbenovej. „Prichádza obdobie súťaží. Zodpovedne sa pripravujeme, aby sme si rozšírili zbierku trofejí. Podporiť nás môžete napríklad v Martine, Prešove, Bratislave, Šali ale aj v Košiciach kde budeme najbližšie súťažiť 18.3.2016. Čo sa týka vystúpení podporujeme Košice mesto športu, takže nás určite uvidíte na pripravovaných podujatiach.“

Na akciu sa prišla pozrieť aj starostka mestskej časti Nad Jazerom Lenka Kovačevičová. „ Bolo to pre mňa úžasné, famózne, nádherné. Ja som mala doslova zimnicu. Neskutočne tomuto tanečnému klubu fandím, držím palce a klobúk dole pred ľuďmi, ktorí sa týmto deťom venujú pretože toto sú detskí profesionáli. Toto bolo profesionálne vystúpenie. Bolo to nádherné, krásne a som dojatá.“

Atmosféra na tejto akcii bola naozaj plná napätia. Tanečná skupina znova ukázala verejnosti kvalitnú prácu šikovných  lektorov a ešte šikovnejších detí.

Lenka Jarušinská
Foto: Marco Procházka

12736799_1284137191602181_1379598787_o


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Dance Fashion show v Tabačke

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems