Výstava LEt´s GO predĺžená

| Pozvánky, Súťaže | 2. 12. 2015

Východoslovenské múzeum v Košiciach a Slovenský LEGO® fanklub TatraLUG predlžujú výstavu LEt´s GO – KTO SA HRÁ NEHNEVÁ  do 8.januára 2016 

Výstava poteší deti a všetkých fanúšikov legendárnej dánskej stavebnice v spolupráci so Slovenským LEGO® fanklubom TatraLUG. LEGO fanklub TatraLUG vznikol v januári 2012, ako posledný LEGO fanklub v strednej Európe. Skratka LUG je medzinárodnou skratkou pre LEGO fankluby a znamená LEGO USERS GROUP. TatraLUG má za sebou uz niekoľko výstav – prvá bola realizovaná v Banskej Bystrici, práve vystavujeme v Košiciach. Aktuálne máme cca 300 členov z celého Slovenska. Z tých najzaujímavejších exponátov v Košiciach môžeme spomenúť vzácne drevené LEGO hračky, ktoré boli prvé výrobky spoločnosti. Tieto hračky z 30. rokov minulého storočia neboli vystavované ešte v žiadnej stredoeurópskej krajine! Medzi exponátmi svetových stavieb nájdeme aj Urbanovu vežu z Košíc, zloženú z takmer 20000 kociek. Výstava je koncipovaná ako prierez históriou hračiek LEGO. Ak by sme mali zrátať všetky kocky, dostaneme 6-ciferné číslo! 

SÚŤAŽTE SPOLU S NAMI!

Každý mesiac oceňujeme 3 LEGO staviteľov. Podmienkou je navštíviť výstavu a odfotografovať svoj výtvor na výstave. Súťažné fotografie zasielajte na e-mailovú adresu: maria.krisovska@vsmuzeum.sk alebo vsmuzeum@gmail.com najneskôr do 31.12.2015. Na výstave sú prístupné 2 boxy na hranie, Váš výtvor ponechávate na výstave. Termín žrebovania: 7.1.2016.

plagat_lego_812016


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Výstava LEt´s GO predĺžená

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems