Staromestská koleda

| Tlačové centrum | 7. 12. 2015

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku a atmosféra všade okolo nás začína dýchať Vianocami. Za posledné roky sa týmto sviatkom vyčíta, že sa na úkor komercie vytráca ich skutočná podstata. Tú musí v prvom rade v sebe cítiť každý jeden z nás, no tento pocit v nás môžu navodiť mnohé veci, nie však tie hmotné. Za také môžeme považovať vianočné koledy, v ktorých je radostné posolstvo Vianoc dojemne vypovedané na tisíc spôsobov. Preto sme sa v Mestskej časti Košice-Staré Mesto rozhodli pripomenúť si jednu z pekných tradícií vianočných sviatkov – koledovanie.

Staromestská koleda bude znieť 16. decembra pred Obchodným domom Čížik. Od 16,30 si spolu vypočujeme vianočné melódie v podaní speváckej skupiny Malina, vokálnej skupiny Ansámbells, Anky Bobkovej, či Detského speváckeho zboru Anjelov. Najmenších návštevníkov isto potešia nezbední čertíci z Divadla MOMOLAND. A aby nerobili veľkú neplechu, strážiť ich bude aj štedrý Mikuláš, ktorý každého z Vás za peknú koledu odmení sladkou dobrotou.

Všetkých Vás na Staromestskú koledu srdečne pozývame a veríme, že spoločne si nielen zaspievame, ale aj precítime to pravé vianočné kúzlo.

 koleda

 


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Staromestská koleda

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems