Mikulášska bowl session

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 14. 12. 2015

„Skoč s nami do bazéna, nezabudni si zobrať plavky,“ vyzýva spoluorganizátor decembrových skejtových súťaží Juraj Tury z ŤSC.

Počasie veľmi skateboardingu na ulici nepraje, preto chalani z občianskeho združenia Ťahanovská skate crew pripravili skejtovú súťaž vo Výmenníku Ľudová. Vo vnútornom drevenom skejtovom bazéne sa 26. decembra od 12:00 do 19:00 bude jazdiť klasický contest v bowle. Chýbať nebudú ani crazy súťaže. Priprav sa na poriadnu dávku zábavy a skateboardingu tak, ako je to v Košiciach zvykom. Okrem skvelej partie sa môžeš tešiť aj na zaujímavé ceny od partnerov. Poriadne si preto vyčisti svoje čižmičky. Ak si naozaj dobrý, bez odmeny neodídeš!

Skejtová komunita sa pod vedením rôznych patrónov stretáva vo Výmenníku Ľudová od úplného začiatku. Skejteri boli pri navrhovaní a otváraní výmenníka v apríli 2013. Odvtedy ho využívajú najmä v zimných mesiacoch. „Som rád, že Výmenník Ľudová je pevnou súčasťou košickej skejtovej scény. Vo Výmenníku sa zdokonaľuje aj jeden z momentálne najlepších slovenských skejterov Richard Tury, účastník mnohých medzinárodných súťaží,“ vyjadril sa Matej Kočiš, kultúrny mediátor Výmenníka Ľudová. Skejtové stretnutia sa konajú pravidelne každú stredu a cez víkend. Skejtový bazén je vhodný nielen pre profesionálov. Prvé jazdy si na ňom môžu vyskúšať aj deti od 6 rokov.

Renáta Zolnaiová
Foto: Veronika Gilková

Skejteri vo Výmenníku Ľudová trávia najmä zimné mesiace.

Skejteri vo Výmenníku Ľudová trávia najmä zimné mesiace.


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Mikulášska bowl session

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems