Buďte IN s frivolitkovou čipkou

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 16. 11. 2015

Milé dámy, nemusíte sledovať módne blogy a časopisy, aby ste vedeli, že hitom poslednej sezóny sú farebné, romantické a pritom zvodné čipky. Tie sú naozaj všade. Nájdete ich na elegantných večerných róbach i na bežných tričkách. Čipky rôznych druhov sa objavujú na klobúkoch, kabelkách, dokonca topánkach. Vyrábajú sa z nich náramky, náhrdelníky, náušnice. Na víkendovom frivolitkovom workshope vo Výmenníku Jegorovovo 21. a 22. novembra sa môžete ľahko naučiť, ako si navrhnúť a vytvoriť čipkované ozdoby podľa vlastnej fantázie.

Intenzívny kurz

Pravidelné frivolitkové workshopy pod dohľadom Evy Gregovej sa konajú vždy raz do mesiaca. Novinkou je dvojdňový intenzívny kurz frivolitiek, na ktorom lektorka počas 13 hodín učí základy tejto menej známej techniky ručných prác. Jej podstatu tvorí frivolitkový uzol. Výsledkom je frivolitková krajka zložená z množstva drobných uzlíkov.

Práca vyžaduje trpezlivosť a jemnocit. Hotový výrobok sa dá použiť ako dekorácia takmer všade. Ak chcete byť trendy a originálne, vyhotovte si z nich náušnice, náramky a určite ich nezabudnite aplikovať na vaše obľúbené kusy odevov. Čipka vytvára dojem jemnosti a krehkosti a nikdy jej nie je dosť.

Renáta Zolnaiová
Foto: archív Výmenníky

frivolitky

IMG_1162

IMG_1286


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Buďte IN s frivolitkovou čipkou

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems