V T-Systems Slovakia sa formujú nové tímy. Miesta v nich dostanú ambiciózni ľudia s chuťou vzdelávať sa

| T-Systems | 19. 10. 2015

T-Systems vytvára pracovné príležitosti nielen pre špičkových odborníkov na prácu s informačnými technológiami, ale aj ľuďom, ktorí majú záujem o kariéru v IT oblasti, no doteraz nemali príležitosť dosiahnuť v nej zodpovedajúce vzdelanie a prax. Práve takí dostanú možnosť pracovať v novom tíme, čo v T-Systems aktuálne vzniká. Jeho náplňou práce bude správa rôznych systémov a podpora administrátorov.

Tím sa formuje na na oddelení Dynamic Service Operations a bude sa zaoberať riadením programov bežiacich na systémoch Linux, prípadne Windows. Zároveň pôjde o podporný tím, ktorý bude pomáhať administrátorom v ich každodennej činnosti.

Hľadá sa dvanásť členov

Tím by malo tvoriť dvanásť členov. Požiadavky na nich sú najmä záujem o prácu v IT oblasti a všeobecný prehľad o dianí v IT svete. Benefitom pri týchto pozíciách sú hlavne školenia a certifikácie, ktoré poskytuje spoločnosť svojim zamestnancom. Pohovory budú prebiehať v októbri a novembri. Záujemcovia môžu svoje životopisy posielať na petra.judicakova@t-systems.sk.

Tím pre virtualizačné technológie

V rámci oddelenia Dynamic Service Operations sa momentálne obsadzujú aj pozície pre VMware tím. Jeho náplň popisuje David Delej, senior VMware administrátor: „Tento tím sa zameriava na technológiu VMware, jednu z najpopulárnejších virtualizačných technológií na svete. Okrem nej používame pri svojej práci aj siete, storage, Windows alebo Linux. Medzi naše denné úlohy patrí v prvom rade správa zákazníckych systémov, no taktiež troubleshooting, riešenie zákazníckych problémov, objednávok a ďalšie.“

Angličtina podmienkou

Všeobecnou požiadavkou na kandidátov do VMware tímu je aktívna znalosť anglického jazyka a technický prehľad v IT, v oblasti Linuxu a Windowsu, sietí, ITIL procesov, VMware a chuť sa vzdelávať a pracovať na sebe. Táto pozícia je vhodná aj pre ľudí, čo už majú reálne skúsenosti s IT, ideálne s prácou v Linuxe alebo s VMware. Pre skúsených záujemcov sú otvorené aj vyššie pozície ako Linux administrátor alebo VMware administrátor, kde už ide o konkrétnu administráciu a prácu s danými systémami.

Petra Judičáková
T-Systems Slovakia

plag


Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: V T-Systems Slovakia sa formujú nové tímy. Miesta v nich dostanú ambiciózni ľudia s chuťou vzdelávať sa

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems