November roku 2015 bude na slovenskej hudobnej scéne patriť skupinám BEZ LADU A SKLADU a PARA

| Pozvánky | 23. 10. 2015

V novembri vyrážajú na svoje prvé spoločné turné legendy slovenskej hudobnej scény, skupiny BEZ LADU A SKLADU a PARA. Na desiatich koncertoch na Slovensku a dvoch koncertoch v Českej republike sa predstavia 6000 tisícom fanúšikov. Jedna z ich zastávok bude aj v košickej Tabačke Kulturfabrik.

Turne-Bez-ladu-a-skladu-a-ParaObe skupiny sa pohybujú na našej hudobnej scéne už úctyhodne dlhú dobu. PARA si tento rok pripomína svoje 20-te narodeniny a BEZ LADU A SKLADU slávia okrúhlu 30-tku. Rozhodli sa zaspomínať a osláviť svoje výročia spolu so svojimi fanúšikmi sériou spoločných koncertov.

Miesto a čas konania koncertu 11.11.2015 v Poprade (pôvodne Rock Fabric Poprad, 19:00 hod) bolo z technických príčin presunuté. Nové miesto konania koncertu je TATRANSKÁ GALÉRIA V POPRADE, Hviezdoslavova 12, 058 01 Poprad. Začiatok podujatia 19:30 hod. Vstupenky zakúpené cez Ticketportal.sk zostávajú v platnosti na nové miesto a čas konania akcie. Ďalšie vstupenky je možné si zakúpiť na www.ticketportal.skwww.drhorak.sk a v Kníhkupectve Christiania v Poprade.

Vstupenky na koncert v Košiciach, ktorý sa uskutoční 12. novembra o 19:00 hod. kúpite v predpredaji v Tabačke (kancelária na 1. poschodí), v kníhkupectve Artforum Košice a na webe: https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=148704.

O lístky na koncert môžete súťažiť TU.


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: November roku 2015 bude na slovenskej hudobnej scéne patriť skupinám BEZ LADU A SKLADU a PARA

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems