Rozvíjaj svoje nápady cez vzdelávacie programy Creative Industry Košice

| Pozvánky | 20. 9. 2015

V jeseni prebehnú v Košiciach workshopy so zameraním na marketing, projektové riadenie a komunikačné schopnosti. Prvým z nich bude 6. októbra Marketing 101. Účastníci sa dozvedia, že marketing nie je len dobrá reklama, ale najmä dobrá príprava – vytvorenie vízie, misie, segmentácia trhu či analýza konkurencie. Seminár povedú manažérka marketingu nákupného centra Aupark Petra Juhasová a Gabriel Oprendek, zakladateľ značky jedného z najúspešnejších cíderov na Slovensku. Školitelia si pripravili produkt, na ktorom budú účastníci aplikovať marketingové postupy. Marketing 101 sa začne o 17:00 hod. v seminárnej miestnosti budovy Alfa v Kasárňach/Kulturparku. Vstup je voľný.

V októbri je pripravený aj štvordielny cyklus workshopov – Riadenie kreatívnych projektov. Viesť ho bude Rudolf Christopher Takáč, školiteľ medzinárodne uznávaných certifikátov z projektového manažmentu. Stretnutia budú zamerané na ľudí s podnikateľským zámerom, ktorí si takto môžu prejsť so skúseným tútorom fázy projektu od plánovania cez realizáciu až po vyhodnotenie. Na prípadových štúdiách budú účastníci pracovať súťaživou formou v tímoch.

Bližšie informácie o týchto, ale aj ďalších pripravovaných kurzoch získate 1. októbra o 17:00 v kaviarni Papa v Kasárňach/Kulturparku alebo na stránke cike.sk. Na všetky workshopy sa treba registrovať vopred mailom na barbora.spisakova@cike.sk.

Magdaléna Haľková

V novembri sa chystá aj workshop Communication skills – authentic me s Paulom Bournom. Foto: Palko Matia

V novembri sa chystá aj workshop Communication skills – authentic me s Paulom Bournom. Foto: Palko Matia

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Rozvíjaj svoje nápady cez vzdelávacie programy Creative Industry Košice

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems