Nadácia KOSIT štartuje novú súťaž o zaujímavé ceny!

| Mesto Košice, Súťaže | 7. 9. 2015

Nadácia KOSIT a.s. a partneri (KOSIT a.s. a Mesto Košice) vyhlasujú súťaž vo fotografovaní momentov zo života ľudí a odpadu v Košiciach. Poslaním súťaže „Odpadky a Košičania v objektíve“ je upozorniť na problémy, čo súvisia so vznikom tzv. čiernych skládok, pribúdaním odpadových zložiek, ako aj množstva objemného, nebezpečného a triedeného odpadu. Súťaž je súčasťou veľkej košickej kampane roka cielenej na všetky zodpovedné orgány v oblasti ochrany životného prostredia, ale najmä verejnosti. Súťaže sa budú môcť zúčastniť deti aj dospelí, nakoľko partneri zvážili dve súťažné kategórie.

Stačí, ak nám súťažiaci v danom termíne a na základe Štatútu súťaže zašlú fotografie, ktoré budú zachytávať pozoruhodné situácie pri práci smetiarov, čierne skládky, upozornia na správanie sa ľudí na promenáde či mestských uliciach“, vysvetľuje Jana Končeková, riaditeľka Nadácie KOSIT. Marián Christenko, generálny riaditeľ KOSIT a.s. a jeden z partnerov projektu dodáva: „Chceme sa pozrieť očami Košičanov na ich mesto. Veríme, že tak vznikne mnoho podnetov na úvahy o vlastných návykoch a šanca mnohé zmeniť.“ To najlepšie čo vznikne bude vystavené na Magistráte Mesta Košice prípadne aj v iných prezentačných priestoroch. „Veríme, že súťaž zaujme širokú verejnosť, vrátane detí a mládeže. Tieto fotky budú raz historickou pripomienkou toho, čo sa nám spoločne podarilo dosiahnuť v snahe o zlepšenie života v našom krásnom meste Košice“, dodáva primátor Richard Raši.

Nadácia KOSIT a jej partneri finančne odmenia zapojených Košičanov do foto súťaže. Viac informácií nájdete na web stránkach: www.nadaciakosit.org; www.kosit.sk; www.kosice.sk.

banner foto 30.10.

Informovalo Mesto Košice


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Nadácia KOSIT štartuje novú súťaž o zaujímavé ceny!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems