Keď si Jimmy Page zabrnká s Gottom

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 7. 9. 2015

Povieme to takto, buď vám bude po nasledujúcich názvoch všetko jasné, alebo ste mimo zásah: Livin’ on a Prayer, Pravda víťazí, Dnes, Stairway To Heaven, Kashmir, Man in the Box, Dám delovou ránu, Kávu si osladím, Thunderstruck, Highway to Hell. Ak ste uhádli aspoň štyroch interpretov, ste na tom dobre. Tieto známe hity a verné kópie hudobných hviezd prináša Revival fest v amfiku. O oživenie evergreenov sa postarajú Tublatanka revival, Bon Jovi revival, Alice In Chains revival, Elektric Lady – Led Zeppelin revival, Grey DOGS, Karel Gott – rock show a AC/DC revival.

Košický amfik sa do rockových plameňov ponorí 12. septembra 2015 od 18:00 hod. Vstupné je 5 eur v predpredaji, 6 eur na mieste, pre študentov a dôchodcov len 3 eurá. Lístky zoženiete v informačnom centre Delta v Kasárňach Kulturparku. Alebo sa zapojte do našej súťaže a voľné vstupy na festival vyhrajte.

Redakcia

Súťažiť o lístky na Revival fest môžete TU.

unnamed

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Keď si Jimmy Page zabrnká s Gottom

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems