Rozbehni svoju kariéru v IT!

| T-Systems | 9. 8. 2015

Po úspešných projektoch, ako letná a večerná akadémia, prináša spoločnosť T-Systems Slovakia ďalší vzdelávací kurz. Je určený nielen pre nadšencov informačných a komunikačných technológií, ale aj pre úplných začiatočníkov. IT Univerzita začína 2. septembra, a preto by všetci záujemci mali zbystriť pozornosť.

Intenzívny mesačný kurz IT Univerzita je určený všetkým, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru v IT svete. IT Univerzita bude prebiehať každý deň od 8:00 rána do 16:30 popoludní. Ukončenie je naplánované na 9. októbra. Cieľom je naučiť účastníkov základy práce v OS Linux, networkingu, scriptingu a z monitorovacích nástrojov známych spoločností IBM a HP.

Ako sa na IT univerzitu prihlásiť?

Stačí zaslať štruktúrovaný životopis na mejlovú adresu: petra.judicakova@t-systems.sk. „Následne budeme kandidáta kontaktovať a telefonicky si preveríme jeho znalosť angličtiny. Ak bude dostačujúca, pozveme ho na osobný pohovor. V prípade, že dopadne dobre, uchádzač bude prijatý na našu univerzitu,“ vysvetľuje Petra Judičáková z oddelenia ľudských zdrojov a dopĺňa: „Kurz pripraví účastníkov na konkrétne pozície, ktoré by chceli v budúcnosti vykonávať, a zároveň im ponúkne všeobecný prehľad potrebný pre ich ďalší rozvoj. Školiť ich budú ľudia z praxe. Ak niekto rozmýšľa o kariére v IT, toto je preňho skvelá šanca, ako ju rozbehnúť a byť v nej úspešný.“ Na konci kurzu IT Univerzity budú absolventi overení testami. Ak v nich uspejú, prácu v T-Systems Slovakia majú zaručenú. Účasť na univerzite je bezplatná. Prihlasovať sa môžete do 20. augusta.

Veronika Samková

obr

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Rozbehni svoju kariéru v IT!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems