Pozor! Aj tento rok sa môžete zapojiť do súťaže o najkrajší balkón

| Mesto Košice | 9. 8. 2015

Skrášliť mesto Košice je možné rôznymi spôsobmi. Jedným z nich je súťaž O najkrajší letný balkón metropoly východu. Premiéru mala minulý rok, keď sa do súťaže zapojilo vyše 30 Košičanov. Tohto roku bola súťaž rozšírená aj o najkrajšiu lodžiu a okno.

Súťaž vyhlásil primátor mesta Košice Richard Raši v spolupráci so Správou mestskej zelene Košice (SMsZ), zapojiť sa môžu obyvatelia všetkých košických mestských častí do 14. septembra 2015. Stačí poslať fotografiu balkóna, lodžie alebo okna s vysadenými kvetmi či inými rastlinkami na adresu komunikacne@kosice.sk. „Košice sa neustále rozvíjajú do krásy, aj vďaka tomu sa čoraz viac dostávajú do povedomia ľudí nielen na Slovensku, ale i v zahraničí,” uviedol primátor mesta. „Som ozaj veľmi rád, že sa Košičania už vlani zapojili do našej súťaže, balkóny, okná, prípadne lodžie mnohých Košičanov sú ozaj nádherné.”

Informovalo Mesto Košice
Foto: archív Košičanov

3_Balkón-Čabiňák

1_Balkón-Breuerová

DSC_0325

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Pozor! Aj tento rok sa môžete zapojiť do súťaže o najkrajší balkón

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems