Vitaj, festival Leto v parku!

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 27. 7. 2015

Leto v parku dostalo zelenú a je načase sledovať program vyskladaný multižánrovými akciami a zvučnými menami. Festival trvá do 28. augusta a my vám ponúkame prehľad prvých podujatí.

Nad ZAZ pokukujú fanúšikovia a organizátori festivalov po celom svete. Najobľúbenejšia a najvyhľadávanejšia francúzska speváčka a producentka vystúpi v Kasárňach/Kulturparku 9. augusta o 18:30 hod. Energický koncert a kvalitný hudobný zážitok vás vyjde na 25 eur v predpredaji a 30 eur zaplatíte na mieste. V cene je aj vystúpenie predskokanov – dvojice slovenských DJ-ov, známej ako MALALATA. Na návštevníkov spustia smršť balkánskych beatov, cigánskej muziky, mexickej cumbie a karibského reggae.

Tri tvorivé tvory v Kasárňach už vystúpili a diváci sa rehotali. Traja komici vtipkovali s takými ksichtami, že len pozerať sa na nich vyvolávalo záchvaty smiechu. V rámci Leta v parku vystúpi táto divadelno-improvizačná skupina 2. augusta o 19:30 hod.

Speváčka a herečka Lucia Lužinská predstaví svoju tvorbu, džezové štandardy, improvizácie v sprievode klavíra, ale aj slovenské ľudovky. Na projekte Tasting Sample ju bude 1. augusta o 19:30 hod. sprevádzať klavirista František Báleš.

Okrem koncertov a predstavení môžete vidieť zadarmo filmy Mŕtva nevesta a Paríž, milujem ťa, alebo si otestovať kultúrno-umelecký prehľad na dvoch Papa Quizoch v pavilóne Papa. Pre viac informácií klikajte na www.k13.sk.

Gabriela Krestián Kuchárová
Foto: Rudolf Baranovič

1. LL-foto_R._Baranovic

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Vitaj, festival Leto v parku!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems