V križovatke Kuzmányho – Poštová – Vojenská sa uvoľnia všetky jazdné pruhy

| Mesto Košice, Tlačové centrum | 27. 7. 2015

Od nedele 26.7.2015 dôjde v centre Košíc k ďalšej čiastočnej zmene organizácie dopravy v rámci stavby IKD Košice, Námestie Maratónu mieru – Staničné námestie.

V križovatke Čsl.armády – Kuzmányho pri Infinity aréne bude odklonená doprava zo smeru Čsl. armády vpravo do ulice Kuzmányho, prejazd v smere na ul. Moyzesovu nebude možný.  Pre obchádzku v smere k uzlu Jumbo centrum (tzv. pseudokruhový objazd) odborníci odporúčajú použiť prejazd cez Poštovú – Moyzesovu – Bačíkovu a Továrenskú ulicu, s pokračovaním na sever mesta. V križovatke Kuzmányho – Poštová – Vojenská sa uvoľnia všetky jazdné pruhy, vrátane ľavého odbočenia Kuzmányho, sever – Poštová, a pravého odbočenia Kuzmányho, juh – Poštová.

Mapka: zelenou je zaznačený dnešný odklon Moyzesovej ulice v smere na sever mesta, žltou dnešný prejazd križovatkou Infinity aréna od Kuzmányho, a červenou nový odklon (od nedele) v križovatke zo smeru Čsl.armády.

Zelenou je zaznačený dnešný odklon Moyzesovej ulice v smere na sever mesta, žltou dnešný prejazd križovatkou Infinity aréna od Kuzmányho, a červenou nový odklon (od nedele) v križovatke zo smeru Čsl.armády.


Tags: ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: V križovatke Kuzmányho – Poštová – Vojenská sa uvoľnia všetky jazdné pruhy

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems