Erasmus pre podnikateľov vekový limit nepozná

| Pozvánky | 27. 7. 2015

Nezisková organizácia Košice 2013 sa nedávno stala súčasťou medzinárodného výmenného programu Erasmus pre mladých podnikateľov. Teraz hľadá ľudí, ktorí majú v hlavách životaschopné podnikateľské plány, alebo začali svoje nápady nedávno realizovať. Ponúka im zahraničnú výmenu a nenahraditeľné skúsenosti.

Vďaka niekoľkomesačným pobytom s podporou v podobe finančného príspevku môžu noví a začínajúci podnikatelia získať prax u skúsených podnikateľov-hostiteľov. Okrem nadobudnutia know-how o technických a manažérskych schopnostiach sa im ponúka možnosť nadviazať medzinárodnú spoluprácu, rozšíriť sieť kontaktov, získať cennú spätnú väzbu na svoje plány či zdokonaliť si jazykové schopnosti. Do programu sa zároveň hľadajú skúsení podnikatelia, ktorí sa chopia úlohy hostiteľov a budú aktívne spolupracovať s nováčikmi. Odmenou im bude napríklad nový pohľad na ich bežné problémy či rozšírenie podnikateľských možností o nové trhy.

Pre viac informácií kontaktujte Mariána Matusáka z Košice 2013 n.o. na marian.matusak@kosice2013.sk. Viac detailov a prihlášku nájdete na stránke www.erasmus-entrepreneurs.eu.

Redakcia
Foto: archív Košice 2013, n.o.

Logo

Foto

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Erasmus pre podnikateľov vekový limit nepozná

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems