Vypredané predstavenia a smiech na bomby

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 29. 6. 2015

Divadelno-improvizačná skupina Tri tvorivé tvory má vždy vypredané. Lebo zabávači Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano “Stanley” Staško priamo na javisku, bez scenára a prípravy vymýšľajú situácie a scény, pri ktorých idú ľudia „do kolien“. Jedno také predstavenie môžete zažiť 2. augusta o 19:30 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Predstavte si troch stand up komikov, ktorí už desať rokov spolu robia improvizačné divadlo. Tému zvolia diváci a „herci“ priamo na mieste vymýšľajú repliky a situácie. Nadhadzujú si, doberajú seba a publikum, ironizujú a veľmi sa na tom zabávajú. Nečudo, veď improvizovali už na také témy, ako Vetrám v ponorke či Tri vajcia do skla. Aprílové predstavenie v Košiciach začali takto: „Všetky hry sú premiéry a derniéry zároveň. Vy, divadla znalí, viete, že nabudúce už nič takéto neuvidíte. Niektorí si môžu povedať chvalabohu. A niektorí Bohu vďaka.“ Všetci traja komici sú majstri mimiky, gest a originálneho prejavu. Svoju šou dopĺňajú aj hudobne, a tu už stačí povedať, že to treba jednoducho vidieť.

Gabriela Krestián Kuchárová
Foto: archív K13

ET5A7964

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Vypredané predstavenia a smiech na bomby

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems