Tešíme sa na francúzsku hviezdu ZAZ!

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 1. 6. 2015

Podujatie Leto v parku sprevádza eufória z účasti skvelej speváčky ZAZ. Veď minulý rok vypredala Bratislavu a hádam to nebola náhoda. ZAZ je naozaj jedna z najžiadanejších speváčok vo Francúzsku a popularite sa teší po celom svete.

Speváčka a skladateľka Isabelle Geffroyznáma ako ZAZ si získava fanúšikov svojou bezprostrednosťou, energiou a šarmom. A hudbou pravdaže. Jej džezové a šansónové skladby s dávkou soulu, swingu, popu a iných variácií etno hudby zaujali neraz aj odborníkov. Tento rok zvíťazila v Cene Echo pre najlepšiu zahraničnú popovú/rockovú speváčku. A hoci najviac omieľaným hitom je úsmevná skladba Je veux, na koncerte určite odznejú aj rovnako dobré veci z albumov Zaz, Vecto Verso a Paris.

ZAZ vystúpi na festivale Leto v parku 9. augusta o 18:30 hod. Limitovaný počet lístkov za 20 eur si môžete zakúpiť na www.bit.ly/1ESxqoq alebo v infocentre Delta, priamo v Kasárňach. Lístky v predpredaji stoja 25 eur v sieti ticketportal a priamo na mieste ich dostanete za 30 eur.

Gabriela Krestián Kuchárová
Foto: Yann Orhan

ZAZ-04-COLOR©Yann_Orhan

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Tešíme sa na francúzsku hviezdu ZAZ!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems