Prihláste deti do umeleckého tábora Kreatívny labyrint

| Pozvánky | 15. 6. 2015

Denný umelecký tábor Východoslovenskej galérie sa uskutoční od 6. do 8. júla a od 10. do 12. augusta. Je určený pre všetkých umelcov vo veku od 7 do 14 rokov. Deti čaká množstvo workshopov k aktuálnym výstavám Východoslovenskej galérie, kde si vyskúšajú rôzne výtvarné techniky a navštívia košických umelcov pri práci v ich ateliéroch. Dozvedia sa od správcu depozitára, čo sú to umelecké zbierky a ako sa o nich treba starať. Zasúťažia si v art-quize o špeciálne ceny, a na záver sa uskutoční vernisáž ich umeleckých výtvorov, ktoré predstavia rodičom a svojim blízkym.

Na denný umelecký tábor sa môžete prihlásiť do 15. júna 2015 na mejlovej adrese dandarova@vsg.sk alebo telefónnom čísle 0917 472 307. Všetok materiál, vstupy do iných galérií, ateliérov, desiaty, obedy, olovranty a dobrú náladu zabezpečí Východoslovenská galéria.

VSG
Foto: Juraj Gembický

v atelieri

odhalovanie sochy

spolocna vystava

tabor_2015_poster

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Prihláste deti do umeleckého tábora Kreatívny labyrint

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems