Na Terase chystajú štyri dni plné zábavy

| Pozvánky | 15. 6. 2015

Dedinská zabíjačka a traktor uprostred sídliska, hromadná zumba, bláznivý jogging a mnoho ďalších inakostí aj tradičnejšej zábavy chystá košická Terasa. Podujatie Dni Terasy sa začína 18. a končí 21. júna.

Všetko to vypukne vo štvrtok ráno, keď má verejnosť šancu prispieť svojou kvapkou krvi Detskej onkológii. Popoludní sa okrem iného otvoria dve autorské výstavy s témou Moja Terasa. V piatok môžete zábavné chvíle stráviť za „otvorenými dverami“ Miestneho úradu, kde možno zosobášime rozprávkové postavy. Popoludnie a večer bude patriť tvorivým dielňam pre deti a koncertovať bude aj kapela The Wave z Popradu, pokrstíme nové CD nestarnúcej skupiny Abborn show to Abba, do deja Mórica Beňovského nás zavedú muzikáloví herci a speváci. V sobotu predpoludním sa potešia všetci milovníci dedinských zvykov. Zabíjačkové hody, živá farma, gigantický traktor a mnoho atrakcií priblížia vidiek uprostred sídliska. Od 14:00 hod. sa na venčovisku Toryská uskutoční zábavný kynologický deň so psíkmi a detskými súťažami. Večer Terasa prinesie ďalšiu dávku hudby a tanca, kde nebudú chýbať HuFu, Outbreak či Bon Jovi revival. V nedeľu uzavrie bohaté Dni Terasy ranná Wake Up Zumba s pokusom o zápis do knihy rekordov v počte tancujúcich, Fitbox a netradičný Beh letnou Terasou v bláznivom joggingu. Okrem toho futbalové turnaje pre malých a veľkých a množstvo súťaží, hier a atrakcií pre rodiny s deťmi.

Viac informácií nájdete na www.kosicezapad.sk.

Dominik Béreš

dni teray

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Na Terase chystajú štyri dni plné zábavy

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems