Hrali na najväčšom českom rockovom festivale

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 29. 6. 2015

Z funky na experimentálnu tvorbu, z pivnice na Rock For People. Aj taká bola cesta mladej nitrianskej kapely Fresh Out Of The Bus. Hoci basák Mišo je viac funky, gitarista Tom na jemne melancholickú alternatívu a bubeník Zajo môže komplikovanejšie veci, stretli sa v jednom neidentifikovateľnom štýle. Ten si vypočujete na štúdiovej prvotine s názvom Fresh Out Of The Bus, alebo naživo na festivale Leto v parku 21. augusta od 19:00 hod.

Trio Fresh Out Of The Bus zahrá staršie aj novšie veci, všetko, čo vzniklo od leta 2013. A hoci sa nezaškatuľkovali do žiadneho konkrétneho žánru, v ich tvorbe nájdete inšpirácie od súčasnej britskej gitarovej alternatívy, cez funky až po elektroniku.

Cena lístkov na koncert sú 3 eurá.

Gabriela Krestián Kuchárová
Foto: Dominik Szombath

O lístky na koncert Fresh Out the Bus a Frequency môžete súťažiť TU.

11329031_847120398706761_101572837_n

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Hrali na najväčšom českom rockovom festivale
  1. […] Viac informácií o koncerte Frequency nájdete TU. O kapele Fresh Out The Bus si za môžete prečítať TU. […]

    Komentoval Hrajte o lístky na koncerty Frequency a Fresh Out Of The Bus | Zajtrajšie noviny dňa 29.06.2015 o 07:56:38Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems