AMFO 2015

| Pozvánky | 1. 6. 2015

Tento rok sa do súťažnej výstavy amatérskej fotografie AMFO zapojilo 72 autorov z celého košického kraja. Z 320 čiernobielych a farebných fotografií vybrala odborná porota viac ako 100. Práve tie si môžete pozrieť na vernisáži 3. júna o 16:30 hod. v Slovenskom technickom múzeu v Košiciach.

Tematika prác na výstave je rôznorodá, cez osvedčené námety krajiny, architektúry, zátišia, portrétu až po makro zábery. Účastníci predstavujú aj svoje multimediálne prezentácie a práce v kategórii Rodina. Porota hodnotila v jednotlivých vekových kategóriách a najpočetnejšou skupinou sú autori nad 21 rokov. Tí najlepší si ceny prevezmú na vernisáži výstavy a prezentovať svoje diela a celý košický kraj budú na celoštátnej výstave AMFO na jeseň v Leviciach. Výstava potrvá do 21. júna.

Helga Tomondyová, redakcia

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: AMFO 2015

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems