Získajte financie na svoj projekt!

| Pozvánky | 4. 5. 2015

Karpatská nadácia v apríli otvorila 5. výzvu Fondu Karpatskej vandrovky s názvom Máme radi východ O finančnú podporu v celkovej výške 6200 eur môžu zabojovať projekty zamerané na zlepšenie životného štýlu, športového vyžitia, aktívneho trávenia voľného času či rozvoj nekomerčnej kultúry a tvorivosti. 

Fond Karpatskej vandrovky každoročne združuje dary účastníkov Karpatskej vandrovky, prvého a jediného darcovského pochodu na Slovensku, ktorý Karpatská nadácia organizuje od roku 2010. Výzva je určená mimovládnym neziskovým organizáciám, ktoré sídlia a pôsobia v košickom alebo v prešovskom kraji. Uzávierka prihlasovania projektov je 18. mája. Všetky potrebné informácie nájdete na www.karpatskanadacia.sk. 

Redakcia

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Získajte financie na svoj projekt!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems