Šport, logika a guľáš pre vysokoškolákov

| Pozvánky, Školstvo a vzdelávanie, Šport, T-Systems | 4. 5. 2015

Prvý ročník originálneho podujatia SporTify, ktoré sa uskutoční 13. mája 2015, privíta študentov 4. a 5. ročníka košických univerzít. V ponuke bude množstvo športových či logických úloh, kde budú môcť vysokoškoláci preukázať svoje zručnosti a získať zaujímavé ceny. V závode IT Race vyhrá najlepšie trojčlenné družstvo smart hodinky pre každého člena tímu a všetci zaregistrovaní sú automaticky zaradení do žrebovania o Apple iPad Mini. SporTify však ponúka ešte oveľa viac.

tss
Cieľom nie je len sa zabaviť, športovať či vyhrávať. Prostredníctvom unikátneho podujatia môžu študenti získať prehľad o tom, čo spoločnosť T-Systems Slovakia robí a oboznámiť sa s otvorenými pozíciami pre absolventov. Na akciu sa môžu prihlásiť študenti 4. a 5. ročníka vybraných odborov košickej Technickej univerzity (BERG – informatizácia procesov získavania a spracovania surovín, riadenie kvality procesov získavania a spracovania surovín, riadenie procesov získavania a spracovania surovín; SJF – mechatronika, PPSV a RT; EkF – financie, bankovníctvo a investovanie, verejná správa a regionálny rozvoj) a poslucháči informatiky na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika. Na SporTify ich čaká aj futbalový turnaj s možnosťou zahrať si proti zamestnancom T-Systems Slovakia, bedminton, volejbal, golf, šach, air hokej, stolný futbal alebo stolný tenis. Spomedzi tých, ktorí sa na podujatie prihlásia vopred, vyžrebujú organizátori výhercu tabletu Apple iPad Mini.

Registrácia prebieha online, stačí do 10. mája zaslať na adresu sportify@t-systems.sk svoj životopis. Kapitáni tímov, čo si trúfnu na futbalový zápas, musia na rovnakú adresu zaslať menný zoznam hráčov svojho minimálne päť, maximálne sedemčlenného tímu (každý z nich by mal byť vopred zaregistrovaný prostredníctvom životopisu) a názov družstva. Ako bonus sa počas celého podujatia bude podávať pivo, klobásy a guľáš zadarmo. „SporTify vnímame ako logické pokračovanie našich komunikatívnych aktivít smerom k študentom informatiky. Tie odštartovali festivalom Coderfest v októbri minulého roka. Naším cieľom je pravidelne a zároveň inovatívne a interaktívne pripomínať nové možnosti zamestnania vo firme T-Systems v oblastiach, ktoré ešte donedávna neboli pre našu firmu charakteristické, ako napríklad aplikačný vývoj alebo aplikačný manažment. Coderfest a SporTify sú neformálne príležitosti porozprávať sa priamo s našimi zamestnancami o konkrétnych pracovných úlohách. V priebehu roka ich dopĺňajú formálne vstupy – dni otvorených dverí, večerné a letné kurzy alebo plánované vyučovacie programy na univerzitách. Celý tento komunikačný cyklus nazývame “tell it …”, a povedzme to úprimne, pivko, klobása, guľáš, športové aktivity a kontakt s mladými ľuďmi sú lákavé aj pre nás, samotných organizátorov,“ hovorí Miloš Zidor, sponzor projektu “tell it … “. Akciu pripravila spoločnosť T-Systems Slovakia v spolupráci so Študentskou Radou na Jedlíkovej 9.
Veronika Samková

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Šport, logika a guľáš pre vysokoškolákov

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems