Nech žije 16. máj! Košická noc múzeí a galérií

| Pozvánky | 4. 5. 2015

Košice sa už po piaty raz pripoja k stovkám miest a oslávia Svetový deň múzeí. Tento rok si pripomenieme 70. výročie ukončenia 2. sv. vojny a 16. mája sa tak na chvíľu vrátime do doby, v ktorej sa striedali pochmúrne roky s obdobiami nádeje, rozvoja a novej jari. Užijete si prechádzku večernými Košicami, spoznáte zákutia historických zbierok, inšpiratívnych výstav, stretnete sa s priateľmi a užijete si Košickú noc múzeí a galérií v tradičnom čase od 17:00 hod. až do polnoci.

V spolupráci s organizáciou Visit Košice sa do podujatia zapojí 13 múzeí, galérií a kultúrnych inštitúcií. Program podujatia nájdete na www.visitkosice.eu.

Zuzana Fabianová

Noc múzeí

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Nech žije 16. máj! Košická noc múzeí a galérií

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems