Jamie Oliver a jeho revolúcia jedla 15.5. aj v Košiciach

| Pozvánky | 12. 5. 2015

KOŠICE, 8. 5. 2015 (zijemefresh.sk): Jamie Oliver má svoje posily už aj v Košiciach! Jeho Ambasádori v rámci Food revolution budú podporovať myšlienku Food Revolution DAY, ktorý bude celosvetovo prebiehať 15.5. K tejto revolúcii sa pripoja k mestám ako New York, Londýn, Toronto aj Košice.

Aj ľudia na Slovensku sa môžu tejto udalosti zúčastniť. Možností je viacero: podpísať petíciu na http://chn.ge/1E5aZiq alebo si priniesť do práce/školy 15.5. vlastné jedlo, prípadne môžu myšlienku boja za zdravé jedlo pre deti v školách podporiť naživo aj v Košiciach. Iniciatíva žijemeFRESH organizuje v Košiciach panelovú diskusiu spojenú s gurmánskym zážitkom. „Diskutovať o téme zdravého jedla a stravovania detí od škôlok príde Rastislav Trnka (vicestarosta MČ Staré Mesto), Terézia Hnatičová (spoluzakladateľka Debnička od babičky), Tomáš Jakab (víťaz súťaže Košický kuchár 2015) a Janka Chytráčková (Ambasádorka Jamie Olivera v Košiciach),“ hovorí Tomáš Bomba zo žijemefresh.sk.

Hlavná myšlienka Jamie Olivera je: „Mojím želaním je vytvoriť silné udržateľné hnutie, aby sme vzdelávali každé dieťa o jedle, inšpirovali rodiny, aby znovu varili a povzbudili ľudí na celom svete v boji s obezitou.“ Spolu so známym šéfkuchárom sme presvedčení, že podpis tejto petície a účasť na diskusii je prvým krokom v zmene sveta. Celosvetovo už vyše 742 503 ľudí zo 182 krajín podpísalo petíciu v rámci podpory informovanosti o zdravom jedle. Za posledných 15 rokov sa Jamie a jeho nezisková organizácia dôsledne a často úspešne zúčastňovala aktivít pre lepšie zdravie. Prosím prihláste sa aj vy a zdieľajte petíciu Food revolúcie s každým, koho poznáte ešte dnes a spoločne zmeňme svet. Potrebujeme vyzbrojiť naše deti so životnými zručnosťami, ktoré tak naliehavo potrebujú, aby mohli viesť zdravší, šťastnejší a produktívnejší život.

Pridajte sa aj vy k revolúcii za zdravé jedlo v piatok 15.5. o 19:00 hod., kde vás čaká panelová diskusia spojená s gurmánskym zážitkom v Coworkingovom centre Cošicke na Hlavnej 93.

Počet miest je limitovaný, tak neváhajte a prihláste sa teraz!

http://on.fb.me/1GLLuR3


Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Jamie Oliver a jeho revolúcia jedla 15.5. aj v Košiciach
  1. Jamie Oliver, vááááááááááá! :D :D Medzi dôležité zásady okrem iného rozhodne patrí aj strava. Ja uprednostňujem všetky zdravé recepty aké som len schopná na tom internete nájsť http://www.najtelo.com/category/recepty/ nech už to je čokoľvek. Jedlo milujem o to viac zdravé jedlo a tak ako sa o seba starám týmto spôsob ja, chcem aby sa o seba starali aj iní. A v každom prípade chcem aby sa takto stravovali aj moje deti ,tak ich k tomu učím ako to len je možné, pretože neexistuje nič lepšie. Okrem paradajok, tie neznášam :D

    Komentoval dianočka dňa 01.07.2016 o 15:54:59Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems