Ďalší Fashion KidLab bude extravagantný

| K13 a VÝMENNÍKY, Móda, Pozvánky | 18. 5. 2015

Dáša Tóth je maliarkou a učiteľkou výtvarnej výchovy. Zastáva však teóriu, že jednotlivé druhy umenia majú k sebe blízko. Na najbližšej sérií detského workshopu Fashion KidLab sa pokúsi s malými návrhármi vložiť do oblečenia kúsok zo svojho výtvarného sveta.

Dáša povedie workshopy od 21. mája do 18. júna, každý utorok a štvrtok od 16:30 hod. Okrem pavilónu Foxtrot bude KidLab v prípade priaznivého počasia prebiehať aj v okolitom parku. „Budeme pracovať s bežnými materiálmi, ktorými sú ľudia obklopení, pohráme sa s látkou, kartónom aj krepovým papierom. Vytvoríme zvláštne, extravagantné modely, čo sa nebudú dať nosiť do školy či vonku. Možno práve vďaka tomu bude tento workshop iný,“ vysvetľuje Dáša. Výsledky jej práce s deťmi môžete vidieť aj na výtvarnej výstave Svetoví velikáni očami detí, ktorá je prístupná do 26. mája v Kasárňach/Kulturparku, budova Bravo.

Veronika Samková

Rovnako, ako na workshope s Marcelom Holubcom W., aj s Dášou budú deti vyrábať (aj) oblečenie z papiera. Foto: Timea Drábová

Rovnako, ako na workshope s Marcelom Holubcom W., aj s Dášou budú deti vyrábať (aj) oblečenie z papiera. Foto: Timea Drábová

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Ďalší Fashion KidLab bude extravagantný

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems