Amfiteáter otvára hudobnú sezónu

| Hudba, K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 4. 5. 2015

Prvý tohtoročný koncert sa v košickom amfiteátri začne 23. mája o 18:30 hod. Vystúpia na ňom hudobníci z Chinaski a Korben Dallasu, Matěj Vávra a skupina T-Band.

Z dôvodu očakávaného nepriaznivého počasia bude plánovaný koncert skupín T-Band, Mateja Vávru, Korben Dallas a Chinaski presunutý z Amfiteátra do Kasární/Kulturparku. Čas konania koncertu ostáva nezmenený (23. máj 2015 o 18:30).

Skupina Chinaski je považovaná za jednu z najobľúbenejších českých pop-rockových kapiel. Vlani oslávila 20 rokov svojej existencie. Hudobníci povzbudení jedenástym Českým slávikom vyrazili na jarné turné s rovnakým názvom ako ich posledný album Rockfield 2015.

Korben Dallas z Bratislavy patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie slovenské klubové a festivalové kapely. Na konte majú už tri albumy, pričom posledný s názvom Banská Bystrica vyšiel v októbri 2014. Známe skupiny doplnia v úlohe predskokanov Matěj Vávra a skupina informatikov T-Band. Matěj bol jedným z finalistov česko-slovenskej verzie súťaže X-Factor 2014. Sám si tvorí texty a komponuje hudbu, ktorú prezentuje v originálnom aranžmáne s doprovodom gitary, beatboxu a množstva ďalších zvukov.

Lístky na prvý amfiteátrový koncert sú už v predaji v Infocentre Kasární/Kulturparku za zvýhodnenú cenu 9 eur, po 20. máji ich cena stúpne na 10 eur.

Ivana Pitoňáková, K13

O lístky na koncerty môžete súťažiť TU.

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Amfiteáter otvára hudobnú sezónu
  1. […] Viac o podujatí sa dozviete TU. […]

    Komentoval Hrajte o 8 lístkov na koncerty v amfiku! | Zajtrajšie noviny dňa 04.05.2015 o 18:23:36Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems