Celonárodná cyklistická kampaň Do práce na bicykli

| Mesto Košice | 20. 4. 2015

Chodíš do práce na bicykli? Chceš si zlepšiť kondičku a vychutnať jarné rána na čerstvom vzduchu? Zapoj sa spolu s kolegami a zúčastnite sa prvého ročníka celonárodnej cyklistickej kampane Do práce na bicykli, podporujúcej cyklistickú dopravu, čistejšie ovzdušie a krajšie prostredie. 

Do práce

Zapojte sa s kolegami do druhého ročníka celoslovenskej súťaže Do práce na bicykli a zmerajte si sily s tímami z iných miest. Nechajte auto doma a vychutnajte si jarné slnko, slobodu, ktorú ponúka len bicykel a pomôžete tým aj životnému prostrediu. Už žiadne státie v kolónach! Každé zapojené mesto vyhlási svojich víťazov, ktorí budú odmenení.

Ak máte záujem podporiť svojou účasťou túto akciu, stačí sa vyplniť online registračný formulár na stránke www.dopracenabicykli.eu najneskôr do 27. apríla 2014.

Koordinátor pre mesto Košice:
Mgr. Ivan Šulek
Magistrát mesta Košice
Oddelenie školstva
Referát športu a mládeže
Trieda SNP 48/A
040 11 Košice

email: ivan.sulek@kosice.sk

Pravidlá súťaže
(skrátené z podrobného štatútu súťaže)

  1. Súťaž je určená tímom zamestnancov z rovnakej firmy alebo inštitúcie, ktoré sa do súťaže zaregistrujú a tak potvrdia, že budú v období od 1. do 31. mája 2015 dochádzať do práce na bicykli a budú si o tom zapisovať výsledky do registračného systému na webovej stránke www.dopracenabicykli.eu.
  2. Do súťaže sa môžu prihlásiť tímy a jednotliví súťažiaci iba v tých mestách, ktorých samosprávy sú oficiálne zaregistrované.
  3. Do súťaže sa môžu prihlásiť iba tímy, ktorých všetci členovia sú zamestnancami jednej firmy alebo inštitúcie so sídlom alebo pracoviskom v danom meste.
  4. Jeden tím môže mať 2 – 4 členov, ktorí sú preukázateľne v čase trvania súťaže zamestnancami firmy. Z jednej firmy môže pochádzať ľubovoľný počet tímov.
  5. Vyplnením prihlasovacieho formulára na www.dopracenabicykli.eu každý súťažiaci potvrdzuje, že bude rešpektovať pravidlá súťaže a najazdené kilometre bude nahlasovať čestne a pravdivo.
  6. Každý člen tímu si sám eviduje cesty do práce a z práce na bicykli za každý deň od 1. do 31. mája 2015.
  7. V rámci tzv. Bonusovej kategórie sa v súťaži bude posudzovať aj to, či aspoň 2/3 všetkých ciest do práce a z práce v jednom tíme boli uskutočnené na bicykli.

Informovalo Mesto Košice


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Celonárodná cyklistická kampaň Do práce na bicykli

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems