V Kasárňach vznikne swingová tančiareň

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 9. 3. 2015

Aby sme v titulku nezavádzali, bude to na jednu noc. V sobotu 14. marca zažijete v košických Kasárňach/Kulturparku electro-swingovú párty, ktorej synonymum je štýlová. Veď dôjdu jedni z najžiadanejších DJov, hrať bude živá kapela a swingové kroky pochytáte na tanečnom workshope. 

Na párty Electro Swing Fever zahrajú electro-swingoví DJ-i Swing Thing a Papa Django z Electro Swing Bohemia. Táto dvojica performerov hráva vo svetových kluboch a na jednom pódiu sa stretla s menami, ako The Parov Stelar Band, Alice Francis, Swingrowers, Kormac či Dunkelbunt. Za špeciálneho hostia si prizvali skúseného Dr. Zicontrona. Exotický DJ a spoluzakladateľ Electro-Swing Malta vybudoval z Vallety jedno z hlavných miest súčasnej electro-swingovej scény. Živý koncert odohrá aj česká kapela plná mladých talentov The JazzCake.

So swingovými krokmi a ťahmi sa oboznámite na tanečnom workshope hneď v úvode večera, a okrem toho si organizátori pripravili aj projekciu vytvorenú z dobových animovaných filmov a grotesiek.

Hoďte sa do dobového gala, Electro Swing Fever sa začína 14. marca o 21:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku. Vstupné sú 4 eurá. 

Gabriela Krestián Kuchárová

Súťažiť o lístky na Electro Swing Fever môžete TU.

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: V Kasárňach vznikne swingová tančiareň

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems