Tri tvorivé tvory zimprovizujú divadelnú hru až na javisku

| K13 a VÝMENNÍKY | 23. 3. 2015

Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano “Stanley” Staško tvoria divadelno-improvizačnú skupinu, ktorá do svojej adrenalínovej javiskovej šou interaktívne zapája obecenstvo. Trio, označované aj ako 3T, svojím divadelným prejavom dokazuje, že v improvizácii a ľudskej fantázii neexistujú žiadne obmedzenia. 

3T sa predstavia 12. apríla o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku, kde dokážu, že divadelné predstavenie môže byť napínavým dobrodružstvom ako hercov, tak aj divákov. Každé jedno vystúpenie sa vďaka spolupráci s obecenstvom, s jeho náladami a pocitmi stáva neopakovateľným zážitkom plným situačnej komiky vznikajúcej priamo na javisku. Tri tvorivé tvory zakaždým vytvárajú novú a nepredvídateľnú divadelnú hru. Vymýšľajú dej, postavy a prostredie priamo pred divákmi na tému, ktorú si zvolia oni.

Divadelné improvizácie tria zo Žiliny sa pravidelne uskutočňujú vo viacerých slovenských i českých mestách. Každé ich vystúpenie trvá približne 90 minút a skladá sa z viacerých skečov (zvyčajne z troch), na ktoré sa pripravujú zhruba 3 minúty.

Ukrajinský indie-pop

Predskokanom 3T bude od 18:00 hod. ukrajinská skupina Zapaska. Dvojica hudobníkov Jana Shpachynská a Pavel Nechytaylo sa venujú jedinečnej zmesi ukrajinskej hudby, hip-hopu a blues označenej ako indie-pop. Už od roku 2010 pravidelne dokazujú, že indie skupina vychádzajúca z undergroundu, môže patriť medzi najviac koncertujúce ukrajinské kapely v zahraničí.

Ivana Pitoňáková
Foto: archív 3T

Súťažiť o lístky na Tri tvorivé tvory a Zapasku môžete TU.

1922405_10152601690017256_463901050439123668_n

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Tri tvorivé tvory zimprovizujú divadelnú hru až na javisku

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems