ROckový KOšický KOlotoč

| Mesto Košice | 23. 3. 2015

Mesto Košice vyhlasuje 17. ročník súťažnej prehliadky neprofesionálnych rockových skupín z Košíc a blízkeho okolia pod názvom ROckový KOšický KOlotoč ROKOKO. Finále súťaže bude súčasťou osláv Dňa mesta Košice 2015. 

Vo finále sa stretnú tri najlepšie hudobné skupiny, pričom dve z nich vyberie odborná porota a jednu diváci počas výberových predkôl súťaže. Na Hlavnej ulici pri Dolnej bráne v rámci osláv Dňa mesta Košice budú kapely súťažiť 3. mája 2015 o 17:00 hod. Víťazovi súťaže umožní mesto celodenné nahrávanie v profesionálnom štúdiu. Prihlásiť sa môžu skupiny hudobných žánrov – rock, pop, džez a blues bez obmedzenia vekovej hranice. Prihláška hudobnej skupiny do súťaže musí obsahovať: názov skupiny, sídlo pôsobenia skupiny, zloženie hudobných nástrojov, na ktoré skupina hrá, mejlový a telefonický kontakt na vedúceho skupiny, alebo jej manažéra.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť najneskôr do 10. apríla 2015 na mejlových adresách: sutaz.rokoko@gmail.com a richard.herrgott@kosice.sk. Bližšie informácie je možné získať na telefónnych číslach: 055/ 6419 160 a 0905 486 479.

Informovalo Mesto Košice
Foto: Miroslav Vacula

Rokoko10

Rokoko28

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: ROckový KOšický KOlotoč

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems