Nadácia PRO CASSOVIA sa uchádza o priazeň Košičanov

| Mesto Košice | 9. 3. 2015

Nadácia PRO CASSOVIA v roku 2014 podporila 16 projektov celkovou sumou 15 740 eur v prospech obyvateľov a neziskových organizácii na území mesta Košice. 

Obsahová náplň nadácie komunitného charakteru je veľmi bohatá. Podporuje projekty z oblasti kultúry, sociálnej starostlivosti, ľudských práv, ochrany životného prostredia, národnostných menšín a projekty zamerané na rozvoj duchovných hodnôt. Podieľa sa tiež na záchrane a obnove kultúrnych a historických pamiatok v meste Košice. Svojimi aktivitami podporuje pluralizmus a toleranciu.

Ak ste sa rozhodli podporiť svoje mesto, môžete venovať 2 percentá z dane Nadácii PRO CASSOVIA na číslo účtu 2626753580/1100, IČO: 31950710. Všetky informácie sa dozviete na www.kosice.sk v sekcii Nadácia PRO CASSOVIA.

Informovalo Mesto Košice

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Nadácia PRO CASSOVIA sa uchádza o priazeň Košičanov

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems