FOTO EXPO 2014 – Nepozeraj hore

| Pozvánky, Tlačové centrum | 25. 3. 2015

Košice 2013, n.o. v spolupráci s Fakultou Architektúry STU v Bratislave a Fakultou Umení Technickej Univerzity v Košiciach vás pozývajú na vernisáž medzinárodnej študentskej súťaže fotografií FOTO EXPO 2014, ktorá sa uskutoční 25. marca o 18:00 v priestoroch Kasární/Kulturparku v Košiciach.

Po úspešnej premiére v Bratislave prichádzajú organizátori s reinštaláciou výstavy študentov architektúry a dizajnu FOTO EXPO 2014 aj v Košiciach. Príďte sa pozrieť na víťazné fotografie 14. ročníka tejto medzinárodnej výstavy, ktorý sa niesol v znamení hesla NEPOZERAJ HORE. Budete si môcť vychutnať aj pohľad na kreatívne kúsky študentov troch spolupracujúcich škôl v Bratislave a Košiciach, ako aj participantov z Grazu. Poskytli svoj pohľad na svet a vy sa môžete nechať inšpirovať.

Výstava sa bude konať v areáli Kasární/Kulturparku, v budove Bravo, na 1. poschodí a po vernisáži bude otvorená do 12. apríla (od utorka do nedele, od 11:00 do 18:00 hod.). Na vernisáži sa predstaví aj aj jazzové quarteto K-Quartet (Miloš Kostár-saxofón, Jozef Šarišský-klavír, Boris Pasterák- kontrabas, Michal Čerevka-bicie)

Viac informácií nájdete na: http://www.creativeindustry.sk/foto-expo-2014-l-nepozeraj-hore/


Tags: , , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: FOTO EXPO 2014 – Nepozeraj hore

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems