Pozývame vás na štýlovú electro-swingovú horúčku

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 23. 2. 2015

Swing a elecktro swing sú tie hudobné žánre, ktoré nútia hýbať sa. Veď spomeňme starého dobrého Bennyho Goodmana a jeho Sing Sing Sing z roku 1935. Na energii a úspechu swingu dnes stavia aj svetoznáma rakúska kapela The Parov Stelar Band. A mnohí ďalší pochopili, že éra noblesných dám a gentlemanov, ktorí lietajú po parkete a podskakujú nohami, sa stále blyští. Či hudobný, alebo tanečný, swing panuje, a bude aj v Košiciach. Leštite lakovky, na prvej electro-swingovej horúčke sa vybláznite 14. marca o 21:00 hod. v centre Kasární/Kulturparku. 

Na párty Electro Swing Fever zahrajú jedni z najžiadanejších electro-swingových DJov – Swing Thing a Papa Django z Electro Swing Bohemia. Táto dvojica performerov hráva vo svetových kluboch a na jednom pódiu sa stretla s menami, ako The Parov Stelar Band, Alice Francis, Swingrowers, Kormac či Dunkelbunt. Za špeciálneho hostia si prizvali skúseného Dr. Zicontrona.  Exotický DJ a spoluzakladateľ Electro-Swing Malta vybudoval z Vallety jedno z hlavných miest súčasnej electro-swingovej scény. Živý koncert odohrá aj česká kapela plná mladých talentov The JazzCake.

So swingovými krokmi a ťahmi sa oboznámite na tanečnom workshope hneď v úvode večera, a okrem toho si organizátori pripravili aj projekciu vytvorenú z dobových animovaných filmov a grotesiek.

Hoďte sa do dobového gala, Electro Swing Fever sa začína 14. marca o 21:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku. Vstupné sú 4 eurá. 

Gabriela Krestián Kuchárová

O lístky na párty Electro Swing Fever si môžete zasúťažiť TU.

jk_electro_swing_fever_2015_03_kosice_tlacovky

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou u nás si ho vytextuješ. Zajtrajšie noviny ponúkajú prax pre študentov a ďalších záujemcov. Nahliadni s nami do sveta žurnalistiky. Napíš nám na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Pozývame vás na štýlovú electro-swingovú horúčku

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems