Hudba plná tajomstiev

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 9. 2. 2015

Môže existovať dokonalá a pritom nedokončená hudba? Navštívte podujatie 18. februára v Kasárňach/Kulturparku v pavilóne Papa o 17:30 hod. a dozviete sa. Hlavnou a prvou tohtoročnou témou Netradičného rozprávania o hudbe MUSICZOOM bude Nedokončená hudba.

Celý podvečer sa bude spomínať na známych a nadaných autorov, ktorým neprialo šťastie v ich umeleckej tvorbe. Náhla smrť alebo nedostatok času boli príčiny, prečo výnimoční a talentovaní autori nedokončili svoje cenné diela. Peter Katina, tvorca MUSICZOOM-u, bude rozprávať a spomínať na autorov, po ktorých zostali nádejné nedokončené cykly, koncerty, vokálne i inštrumentálne diela a autorské albumy. Príjemným oživením podujatia budú špičkové ukážky v predvedení talentovaných sólistov.

Program sa začína 18. februára o  17:30 hod v Kasárňach/Kulturparku na Kukučínovej 2 v Košiciach.

Michaela Toholová, K13

P.K.1

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Hudba plná tajomstiev

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems