Snehuliaci na Terase

| Pozvánky | 21. 1. 2015

V rámci nášho Rodinného popoludnia na Terase sme si pre deti pripravili snehuliacky workshop, počas ktorého budeme vyrábať snehuliakov rôznych veľkostí, tvarov, z rôznych materiálov. Samozrejme tešíme sa aj na spoluprácu a tvorivé nápady rodičov. S výrobou snehuliakov nám prídu pomôcť  študentky a pedagogičky zo Súkromnej strednej odbornej školy na Bukoveckej ulici v Košiciach. SNEHULIACKA SHOW bude v Átrium klube v nedeľu 25. januára od 15:00 do 17:30 hod.

Dievčence nám zároveň zahrajú scénku o našich ľudových tradíciách, o tom, ako to pred rokmi vyzeralo u nás od Troch kráľov po fašiangy. Kto chce, môže si nechať namaľovať snehuliaka na tvár. A možno nám nejakého vykúzli aj známy detský zabávač, kúzelník Gabi.  Na záver si každý môže zatancovať v rytme disco. Teplý čaj a dobrá káva už tradične patria k našim nedeľným rodinným posedeniam.

UPOZORNENIE: Pokiaľ by nasnežilo, budeme snehuliacke techniky skúšať vonku pred budovou a stavať snehuliakov na ihrisku pred Átrium klubom, Zuzkin park 4 a v čase od 15:00 do 16:30 hod. aj súťažiť o toho najkrajšieho. Do 17.30 hod. sa ešte pôjdeme zahriať do vnútra Átria. Pre každého je čaj; zabávať nás bude kúzelník Gabi. Ale v tom prípade si doneste hrnce a mrkvy.

Snehuliaci z Terasy DEFINITIVNI


Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Snehuliaci na Terase

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems