Možno si vymeníš fotelku za taburetku

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 26. 1. 2015

Zimný zber, hoci nemá napríklad s takým neskorým nič spoločné, vás obohatí oveľa viac. Ponúka totiž náhľad do súčasných a vyvíjajúcich sa trendov v umení, dizajne a architektúre. Prijmite pozvánku na výstavu semestrálnych prác študentov Fakulty umení Technickej univerzity v Košiciach.

Zimný zber je výber z diel bakalárskeho a magisterského štúdia a už tradične vytvára pútavú krajinu utvorenú z architektonických projektov, interaktívnych umeleckých diel a dizajnérskych konceptov. Je fajn spoznať nové talenty, ktoré sa doma urodili, a pozbierať si kontakty. Veď nikdy neviete, kedy dostanete chuť vymeniť svoju starú fotelku za „tú“ novú nadizajnovanú taburetku. Výstava sa koná v Kasárňach/Kulturparku v Budove Bravo a potrvá do 30. januára. Otváracie hodiny: utorok – nedeľa od 14:00 do 18:00 hod.

Lucia Radzová

Print

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Možno si vymeníš fotelku za taburetku

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems