Začítajme sa do Vianoc

| Literatúra, Pozvánky | 14. 12. 2014

Od Starého mesta, cez KVP po Ťahanovce. Práve teraz až do 20. decembra do záverečnej. Ale čo? Spestrenie „tešenia sa“ na Vianoce pre malých i veľkých. Stále neviete? Tak vám napovieme.

Večerné čítania, tvorivé dielne, stretnutia s autormi detských kníh. Cestovanie vo vianočnom čase minulosti, prítomnosti aj budúcnosti v Továrni na Vianoce. Množstvo zábavy, rozprávok a vianočných tradícií (takmer) každý deň až do oficiálneho vypuknutia sviatkov. Vyše 50 podujatí. A to všetko v priestoroch, kde to dýcha pokojom, vedomosťami a najmä… knihami. Na mieste, kde na chvíľu zabudnete na predvianočné naháňačky. Aj tie za darčekmi. A rovno vám tam aj poradia, akú knižku pre svojich najmenších pod stromček zaopatriť. Ak chcete do Vianoc ešte kopec zaujímavého stihnúť, pripíšte si na zoznam aspoň jednu návštevu Knižnice pre mládež mesta Košice. Vianočná knižka sa otvára. Začítate sa?

Vybrať si z bohatého programu to pravé pre seba a svoje ratolesti môžete na www.kosicekmk.sk.

Jana Karaffová

VKO_2014

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Začítajme sa do Vianoc

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems