Vianočná knižka sa opäť otvára

| Literatúra, Pozvánky | 30. 11. 2014

Knižnica pre mládež mesta Košice aj tento rok otvorí svoju tradičnú Vianočnú knižku, ktorá aj tento rok od 6. do 20. decembra prinesie do všetkých pobočiek knižnice množstvo zábavy, rozprávok, vianočných tradícií a tiež sprostredkuje zaujímavé stretnutia s obľúbenými tvorcami detskej literatúry, ako Gabriela Futová, Marta Hlušíková, Petra Nagyová – Džerengová, Peter Karpinský, Toňa Revajová a iní.

„Vianoce sú najkrajším sviatkom v roku. Je to čas, keď sme k sebe ohľaduplnejší, láskavejší a máme k sebe akosi bližšie. Náš vianočný projekt je nielen o vianočných zvykoch a tradíciách, ale aj o hlbších hodnotách a životných prioritách, a má v každom z nás navodiť tú správnu sviatočnú atmosféru,“ hovorí riaditeľka Knižnice pre mládež mesta Košice Iveta Hurná. Projekt finančne podporilo Ministerstvo kultúry SR, a tak ako po minulé roky, bude jeho súčasťou vydanie bulletinu, pomocníka pre rodičov a pedagogických pracovníkov pri výbere kvalitného knižného titulu pre deti nielen pod vianočný stromček.

Podrobný program Vianočnej knižky nájdete na www.kosicekmk.sk.

Eka

vko_2013 3

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Vianočná knižka sa opäť otvára

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems