Momoland zachraňuje detské knihy

| Literatúra, Pozvánky | 30. 11. 2014

Priaznivci kníh môžu vďaka mestskému divadlu Momoland pomôcť deťom. Stačí, ak všetky staré alebo nepotrebné detské knihy odovzdajú do zbierky, ktorú divadlo organizuje. Nielenže ich tak zachránia pred neúctivým osudom v smetnom koši, no zároveň rozveselia deti z krízových centier a iných detských inštitúcií.

Ak chcete byť súčasťou veľkorysého skutku, nepoškodené knižné tituly odovzdajte na Miestnom úrade Košice, Staré mesto alebo v priestoroch Denného centra na Hviezdoslavovej ulici 7 v Košiciach. Do zbierky sa dá zapojiť aj priamo pred divadelným predstavením Momolandu. O tejto možnosti sa dozviete viac na stránke www.divadlom.eu. Možnosť darovať staré detské knihy je časovo obmedzená a posledná šanca je 22. decembra.

Okrem starých detských kníh, môžete divadlu Momoland darovať aj staré karnevalové masky, nepotrebné maňušky či kostýmy, ktoré prispejú k vytvoreniu nových detských predstavení.

Redakcia

Chceme ťa! Lebo máš štýl. Poznáš synonymický rad. Kamošíš sa s rytmickým krátením. Íčka pre teba nie sú problém. Ale najmä preto, že oči máš neustále otvorené. (Aj uši a obzory.) Chýba ti už len jediné. Novinárske portfólio. Praxou v Zajtrajších novinách si ho vytextuješ. Posily do redakčného tímu, hláste sa na info@zajtrajsienoviny.sk.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Momoland zachraňuje detské knihy
  1. Zbierka kníh, ktorú poriada Divadlo MOMOLAND s partnermi trvá až do marca 2015, knihy môžete kľudne nosiť do Denného centra na Hviezdoslavovú 7 v Košiciach.

    Ak, máte aj karnevalové masky, maňušky, bábky…kľudne prineste ďakujeme.

    Komentoval Divadlo MOMOLAND dňa 05.02.2015 o 13:33:51Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems