Strašidelne a jesenne na Hrnčiarskej ulici

| Ulička remesiel | 27. 10. 2014

V stredu 29. októbra 2014 prebehne na Hrnčiarskej ulici ďalšie kreatívne dopoludnie. Deti základných škôl sa prostredníctvom zaujímavej prednášky naučia rozdiely medzi našimi tradíciami a americkým Halloweenom, no užijú si aj jesenné tvorivé dielne a čítanie strašidelných príbehov z rozprávkových kníh.

Priestory Raňajkárne Rozprávka na Hrnčiarskej 17 budú od 8:00 do 14:00 hod. vyzdobené tradičnými i netradičnými dekoráciami. Žiaci prvého stupňa si tu vypočujú pútavú históriu Halloweenskeho sviatku ako aj to, ako sa líšia slovanské a americké zvyky. Po prednáške na nich čakajú kreatívne dielne s jesennou tématikou. V pozadí aktivít budú deti počúvať strašidelné príbehy, ktoré výnimočnú atmosféru ešte umocnia.

Sme veľmi radi, že na Hrnčiarskej ulici opäť privítame desiatky školákov. Okrem programu na nich čaká opäť trochu iná, jesenne vyzdobená Ulička remesiel. Z kreatívnych dielní si navyše každé dieťa odnesie domov malý darček vyrobený vlastnými rukami, alebo nechá svoj výtvor priamo na uličke, aby až do 2. novembra potešil všetkých návštevníkov Hrnčiarskej,“ hovorí Miroslava Korytková z neziskovej organizácie KRUK, ktorá podujatie organizuje.

strasidelna_ulicka_sirka

Strasidelne na ulicke (1)

Strasidelne na ulicke (2)

Strasidelne na ulicke (3)

Strasidelne na ulicke (4)


Tags: , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Strašidelne a jesenne na Hrnčiarskej ulici

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems