HARMÓNIA vám ukáže, ako žiť zdravo

| Pozvánky | 6. 10. 2014

Zdravý životný štýl. Toľkokrát skloňovaný a predsa mnohým vzdialený. Pritom by bolo fajn vedieť, aké sú psychické príčiny ochorení a zlých vzťahov, aká je prevencia rakovinových a srdcovo-cievnych ochorení, prečo myslieť pozitívne. Aj toto budú témy festivalu zdravia a krásy HARMÓNIA. 

Druhý ročník podujatia zameraného na zdravý život a prevenciu ochorení sa bude konať 10. a 11. októbra v Hoteli Centrum – Dome techniky v Košiciach. Na 30 zážitkových prednáškach sa predstavia známi lektori a odborníci v oblasti zdravej výživy, prírodnej liečby a medziľudských vzťahov. Vystúpia Vladimír Savčenko, známy psychoterapeut a Pavel „Hirax“ Baričák, autor úspešnej knihy Šlabikár šťastia. O svoje skúsenosti sa podelí i finalistka súťaže MISS a spoluautorka kníh receptov zdravej stravy Navarme si zdravie Miroslava Luberdová. Lektorom košickej HARMÓNIE bude aj uznávaný odborník na zdravú výživu Peter Planieta. Na výstavách so zameraním na krásu, zdravie, prevenciu, ezoteriku a osobnostný rozvoj sa predstaví viac ako 65 vystavovateľov. Súčasťou programu budú aj merania a diagnostiky zdravia, fotografovanie a čistenie aury, ukážky cvičenia, líčenia, meditácie a ochutnávky zdravej stravy. Na deti čaká detský kútik s tvorivými dielňami a Ujom Ľubom.

Viac informácií nájdete na www.HarmoniaFest.sk.

Katarína Mikuláková, redakcia

Harmonia

Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: HARMÓNIA vám ukáže, ako žiť zdravo

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems