Rozmanitosť prinesie opäť POLIEVKÁČ

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 8. 9. 2014

Do bohatého jesenného programu, ktorý pravidelne pripravuje tím projektu SPOTs, patrí už tretí rok festival Rozmanitosť. Cez jedlo, hudbu a komunitné aktivity približuje kultúrnu rôznorodosť mesta Košice. Tento raz sa bude konať v dňoch od 9. do 11. októbra.

Rozmanitosť multižánrové podujatie, ktoré kreatívnym spôsobom predstavuje etnické, národnostné a iné menšiny žijúce v Košiciach. Jeho cieľom je vytvoriť priestor na dialóg o tolerancii a vzájomnom spolužití medzi majoritou a minoritou nášho mesta. Neodmysliteľnou súčasťou a vyvrcholením festivalu bude obľúbený Polievkový festival. Polievky rôznych komunít a organizácií rozvoňajú areál Kasární/Kulturpark a okrem gurmánskeho pôžitku budú súčasťou festivalu aj sprievodné podujatia, medzi ktoré tradične patria dokumentárne projekcie, tanečné vystúpenia, workshopy a iné kreatívne formy prejavu komunít žijúcich v Košiciach.

Aj vy sa môžete aktívne zapojiť do Polievkového festivalu a polievkou prezentovať svoju kultúru, organizáciu, národnosť či etnikum. Viac informácií nájdete na www.spots.sk alebo festival@k13.sk.

Renáta  Kmecziková
Foto: archív SPOTs

Rozmanitost_Polievkovy_festival

PF 2013 (38)

PF 2013 (35)

PF 2013 (30)

PF 2013 (160)

PF 2013 (129)

Vaše ohlasy a názory na články v Zajtrajších novinách, či na samotné noviny, alebo spoločenské témy, môžete posielať na info@zajtrajsienoviny.sk.
Z uverejnených listov čitateľov vyberieme jeden, ktorý získa konzumné v košickej raňajkárni Rozprávka v hodnote 10 eur.

Tags: , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Rozmanitosť prinesie opäť POLIEVKÁČ

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems