Na Uličke remesiel sa budú vystavovať výrobky, ktoré v obchodoch nenájdete

| Ulička remesiel | 21. 8. 2014

Hrnčiarska ulica sa opäť zaplní návštevníkmi. Pritiahne ich tam podujatie Šikovníci na uličke, ktoré sa uskutoční 22. augusta 2014. Od 14:00 hod. sa tu predstavia skúsení remeselníci a začínajúci umelci, ktorí v príjemnej atmosfére odprezentujú svoju tvorbu a kreatívne nápady.

Na Uličke remesiel nájdete handmade bižutériu, prírodnú kozmetiku, ručne vyrábané diáre, pestré oblečenie, voňavé sviečky, hodvábne šatky, magnetky, medovníky aj špeciality z medu či včelieho vosku, fotografie a kresby. Súčasťou programu budú aj kreatívne dielne, ako zdobenie perníkov či maľovanie na hodváb a odevy. Predstaviť sa prídu aj štvornohí priatelia z OZ Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov, košickí výrobcovia nápojov, šikovná mládež a Verejná knižnica Jána Bocatia so svojimi novovydanými titulmi.

Týmto spôsobom by sme chceli podporiť šikovných ľudí, ktorí vytvárajú svojimi rukami originálne a často veľmi praktické diela. Veríme, že sa im vďaka nám podarí zaujať široké publikum. Návštevníkom uličky sa na druhej strane naskytá možnosť pozrieť si jedinečné produkty, ktoré v bežných obchodoch nenájdu,“ vysvetľuje Jana Kopernická z neziskovej organizácie Košice región umenia a kultúry, n.o., ktorá podujatie pripravila.

plagat


Tags: , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Na Uličke remesiel sa budú vystavovať výrobky, ktoré v obchodoch nenájdete

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems