Košické divadlo tanca: Tanec v parku „PAR IN PAREM”

| K13 a VÝMENNÍKY, Pozvánky | 12. 8. 2014

Profesionálne tanečné predstavenie súčasného tanca v parku na originálnu hudbu komponovanú špeciálne pre toto predstavenie. Košickí profesionálni tanečníci v spolupráci so študentmi tanca (Súkromné konzervatórium Zádielská 12, Košice) sa predstavia v originálnom a jedinečnom diele, ktoré spája súčasný tanec, step, ľudové motívy, husle, vzdušnú akrobaciu, svetelné efekty, prírodnú atmosféru a originálne kostýmy od košického návrhára.

Tanečné predstavenie „Par in Parem“ nie je len o pohybe, tanci, o krásnej hudbe či svetlách. Je o našich a vašich pocitoch, o strachu, radosti, láske, o tom, že sme tu a teraz a chceme si navzájom niečo odovzdať. A tak si jednoducho sadnite a otvorte svoje oči a svoje srdce. Pretože tu sme všetci rovní medzi rovnými.

Predstavenie sa uskutoční 26. augusta o 21:00 hod. v Kasárňach/Kulturpark. O choreografiu sa postarali Radovan Vagač a Tina Hažinčáková, hudbu skomponoval Peter Orgován. Zatancujú Tina Hažinčáková, Radovan Vagač, Lenka Takáčová, Viliam Mikula, Miriam Maníková, Dušan Kraus, Alexandra Wzošová, Alexandra Drozdová, Fany Vargová a vzdušný tanec predvedie Ariadna Vendelová.

tvp_plagat_final_fb2


Tags: , , , , , , ,

Prečítajte si aj:

pošli na vybrali.sme.sk

Komentáre ku článku: Košické divadlo tanca: Tanec v parku „PAR IN PAREM”

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

KRUK Košice T-Systems